Zaregistrujte sa a získajte zľavu 5% na každý nákup!

Napriek tomu že vo Sport4u.sk nakúpite len kvalitné výrobky overených dodávateľov a značiek, môže sa stať, že po čase prestane výrobok slúžiť tak ako má, alebo môže výnimočne dôjsť k poškodeniu tovaru pri jeho preprave. V každom prípade si môžete byť istý, že sa Vám pokúsime výjsť v riešení každej reklamácie maximálne v ústrety a celý proces reklamácie čo najrýchlejšie vybaviť.

Ako postupovať pri reklamácii tovaru v prípade, ak zakúpený tovar vykazuje vadu alebo prestane byť plne funkčný?

Na každý zakúpený tovar sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov v zmysle platných právnych predpisov, kedy môže zákazník reklamovať kvalitu a funkcionalitu zakúpeného tovaru. Kompletné znenie reklamačných podmienok je súčasťou obchodných podmienok.

  1. Vypíšte a vytlačte REKLAMAČNÝ FORMULÁR, ktorý priložte k reklamovanému tovaru.
  2. Reklamovaný tovar vložte podľa možností do pôvodnej krabice/obalu spolu s kópiou faktúry/pokladničného dokladu, ktorú ste k objednávke obdržali e-mailom či osobne pri nákupe v našej predajni a odošlite kuriérom alebo prineste osobne na adresu: Florbal s.r.o., Tomášikova 13, 821 01 Bratislava
  3. Po prijatí reklamácie Vás budeme e-mailom informovať o začatí reklamačného konania.
  4. O výsledku reklamačného konania Vás budeme informovať najneskôr do 30 kalendárnych dní. Každú reklamáciu sa snažíme vyriešiť čo najskor, zväčša do 14 dní.

Ako postupovať ak zistím, že mi dopravca doručuje objednávku v poškodenej krabici?

Každý balík od nás odchádza bežpečne, kvalitne zabalený v nepoškodenom obale a vždy obrandovaný lepiacou páskou Florbal4u. V prípade, ak Vám dopravca doručuje objednávku v poškodenej krabici (obale), zásielku odporúčame neprevziať. Ak zásielku prevezmete, nezabudnite s kuriérom spísať poškodenie do preberacieho protokolu (do protokolu uveďte, že balíček bol pri preberaní poškodený) a skontrolovať obsah zásielky pri kuriérovi (v prípade, ak v obsahu zásielky chýba niektorá položka z vašej objednávky, zásielku neodporúčame prevziať). Ak k tejto skutočnosti príde, kontaktujte nás a dohodneme sa spoločne na čo najrýchlejšom vyriešení tohto problému.