Zaregistrujte sa a získajte zľavu 5% na každý nákup!

154 bodov do vernostného systému
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

154,90 €

ks

Pánska bežecká obuv Salming enRoute 3 Men Blue/Lime od špecialistu na bežeckú obuv a iné športy - značky Salming. viac

Výrobca: Salming Kód produktu: 40549 Doprava a platba

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA

Pánska bežecká obuv Salming enRoute 3 Men Blue/Lime od špecialistu na bežeckú obuv a iné športy - značky Salming.

Najpredávanejší a najobľúbenejší cestný model prichádza v roku 2020 v novej podobe! K na prvý pohľad viditeľnej zmene došlo v oblasti zvršku tenisky. Ten nový tvorí ultraľahký, elastický, avšak zároveň aj ideálne pevný úplet, ktorý ešte zvyšuje už tak dosť vysoký komfort tohto prémiového modelu. Významnou inováciou je aj použitie tlmiacej peny Recoil+ v podrážke tenisky, ktorá objektívne navracia o 20% viac energie v každom odraze.


Použité technológie

Torsion Efficiency Unit™
Torsion Efficiency Unit ™ je technológia, ktorá citlivo podporuje stabilitu topánky. Táto jednotka je umiestnená v podrážke tak, aby nebola obmedzujúca, ale naopak maximálne podporila efektivitu behu. Pri modeli enroute 3 je použitá čiastočne transparentná jednotka z TPU, zatiaľ čo závodný model Race je vybavený torznou jednotkou z odľahčeného karbónu.

3 Layer Construction
Ak máte s topánkami nabehať stovky kilometrov, je potrebné, aby boli nielen odolné a pohodlné, ale tiež aby nohu držali spoľahlivo na svojom mieste. Pri modeli enroute 3 je využitá jednoduchá odľahčená 3-vrstvová konštrukcia, ktorá ponúka presne to, čo od objemovej cestnej topánky očakávate.

TGS 62/75°
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. baletnou čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletnou čiarou sú topánky naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75° zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste tak, aby stimulovala prirodzené laterálne a predozadné pohyby chodidla.

SoftFOAM
SoftFOAM je materiál použitý v podrážke v oblasti päty, má na starosti redukovať nárazy pri došliapnutí na pätu. Táto špeciálna zmes má o 70% lepšiu schopnosť tlmiť tieto nežiaduce sily než bežná zmes EVA. Súhra materiálov SoftFOAM a Recoil zaistí pohodlný a zároveň efektívny beh.

Recoil + ™ Midsole
Novo vyvinutý materiál používaný v medzipodošvi pomáha pri tlmení tvrdých dopadov chodidla. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri došľape a naopak do odrazu navracia až o 20% viac vynaloženej energie. Pena je veľmi stabilná. Bez problémov odolá teplotným rozdielom pri zachovaní rovnakých vlastností. Veľkou prednosťou je aj jej odolnosť. Bežecké vlastnosti topánky sa aj cez veľký počet nabehaných kilometrov nemenia. V tempových modeloch oceníte jej svižné odvalenie, kým v objemových modeloch ju oceníte kvôli poskytovanému pohodliu.

Heelcup
Pätný košíček u topánok Salming je vyvinutý tak, aby nezvyšoval váhu topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.

Toe Box
Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejší a viac efektívnejší pohyb z biomechanickej perspektívy.

Drop 6mm
Model má sklon podrážky medzi pätou a špičkou 6 mm. Ten umožňuje prirodzený bežecký postoj a správny náklon tela pri behu.

Parametre
Farba ModráBlankytnáLimetková
Hmotnosť 246 g (US 9)
Pohlavie Muž
Typ bežeckej obuvi Cestné objemové
Drop 6 mm