Zaregistrujte sa a získajte zľavu 5% na každý nákup!

2 body do vernostného systému
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Modrá
Modrá
Červená
Červená

2,16 €

ks
Merco

Jednoduchá atletická hra pre deti, pre ich zdravý pohyb a aktívne trávenie voľného času. Vhodné pre indoor aj outdoor použitie, pre deti staršie ako 3 roky. viac

Kód produktu: P00626 Doprava a platba

Športovo zábavná detská hra Merco Foot Ball dokáže deti nielen pobaviť a na dlhú dobu zabaviť, ale má aj pozitívny vplyv na zlepšenie koordinácie tela a fyzickej kondície, predovšetkým potom na posilnenie nôh a zvýšenie vytrvalosti. Merco Foot Ball tvorí lopta (priemer 12 cm) a základňa (vnútorný priemer 14 cm) z vysoko kvalitného, netoxického ABS (mimoriadne pevný a húževnatý technický plast s vysokou odolnosťou proti tlakovým nárazom a vhodný do akéhokoľvek počasia), ktoré spája transparentné polyuretánové lanko (dĺžka 70 cm). Vďaka týmto materiálom je lopta vhodná ako pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Loptička je veľmi ľahká, takže pri jej používaní nehrozí žiadne riziko zranenia a Vy tak môžete loptu Merco Foot Ball bezstarostne zaobstarať svojmu dieťaťu staršiemu ako 3 roky. Celková hmotnosť hry je 0,08 kg.

Krúžok si dieťa jednoducho nasadí na nohu a po roztočení loptičky potom cez lanko musí vydržať čo najdlhšie preskakovať.

Parametre
Farba ModráČervenáOranžová
Priemer lopta - 12 cm | krúžok - 14 cm
Hmotnosť 80 g
Dĺžka 70 cm